Autem po jižní Evropě

I v roce 2020 pro vás připravujeme osobní automobily pro letní cestu po jižní Evropě. Můžete nastavit mnoho parametrů vaší cesty, výběr auta, zda chcete osobního řidiče, jaké destinace chcete navštívit a další. Předpokladem je účast dvou společnic.

Finance

Společnice mají k dispozici kreditní kartu agentury, pro pokrytí veškerých nákladů spojené s cestováním. Fixní měsíční mzda každé společnice je 15000 EUR, za každou schůzku s klientem v délce do 24 hodin obdrží společnice 4000 Euro, za schůzku v délce do 48 hodin pak 9000 Euro. Počet schůzek je závislé na délce pobytu, jeden nebo dva měsíce. Na cestě trvající jeden měsíc je to pět schůzek, na cestě v délce dvou měsíců, osm schůzek. Celkově si každá společnice vydělá nejméně 35000 Euro při měsíční cestě a 62000 Euro při dvouměsíční.

Osobní řidič

Chcete osobního řidiče?

Spolucestující

Z agentury si můžete vyžádat spolucestující společnici nebo můžete sama určit, se kterou společnicí se chcete cesty zúčastnit. Pokud si spolucestující vyžádáte, agentura vám přidělí společnici, která odpovídá přibližně vašemu věku, vzhledu i zájmům. Pokud sama určíte spolucestující, musí se jednat o registrovanou společnici nebo o společnici, která se v nejbližší době zaregistruje.

Jaký automobil preferujete?

Jak dlouho chcete cestovat?

Vzhledem k mezinárodní zdravotní situaci mohou být některé termíny neuskutečnitelné. Vývoj sledujeme a budeme vás informovat.

Máte zájem o účast na některé z cest?

Nejdříve se přihlaste
K odeslání přihlášky se musíte přihlásit ke svému profilu. Po přihlášení dojde ke kontrole vašeho profilu a bude vám umožněno odeslat přihlášku. Pokud budou ve vašem profilu shledány nedostatky, budete na ně upozorněna.